Kursy Tańca

Ola i Łukasz prowadzą razem zajęcia od września 2013 roku.

Ola Żywiołowy dynamiczny lecz zarazem namiętny taniec, salsa, oczarował ją tak bardzo, iż postanowiła pogłębiać swój warsztat taneczny, by móc w pełni wyrażać siebie i fascynację tańcem.Brała udział w licznych warsztatach i kongresach ćwicząc pod okiem wielu specjalistów. Jej taniec jest połączeniem elegancji i delikatności z ekspresją i dynamizmem. Tancerka i instruktorka salsy, organizatorka wielu regularnych i okazjonalnych eventów salsowych.

Łukasz. Zaczynał od tańca towarzyskiego, jednak swoboda, jaką poczuł tańcząc salsę zachęciła go do rozwijania swojej pasji tanecznej właśnie w tym kierunku. Studiował salsę oraz jej korzenie na wielu międzynarodowych kongresach. Był tancerzem w grupie TimbAdictos. Od wielu lat ceniony instruktor, dbający o doskonałe brzmienie i różnorodność muzyczną DJ na wielu lokalnych salsotekach i imprezach wyjazdowych, charyzmatyczny animator.

Razem tworzą SalsaOle! Ich wielkim marzeniem i celem jest szerzenie tanecznej kultury kubańskiej, dawanie ludziom radości poprzez ruch i taniec, a także pomaganie w nawiązywaniu i pielęgnowaniu pozytywnych, przyjacielskich relacji. Dlatego od kilku lat na terenie Wrocławia, Oleśnicy, ale też Wałbrzycha, Kłodzka oraz wszędzie tam, gdzie są mile widziani organizują regularne kursy, warsztaty, spotkania integracyjne i imprezy różnego rodzaju.

Jak się zapisać?

Najlepiej zadzwoń do Oli! Ola udzieli Ci wszelkich informacji! :)

Kiedy są zajęcia?

 

Gdzie są zajęcia?

  • FENIKS, ul. Lwowska 31, Oleśnica (poniedziałki)
  • Czernica (środy)
  • Kaczka Dziwaczka, Podwale 62, Wrocław (czwartki)

 

Jakie zajęcia proponujemy?

Casino – Salsa Kubańska

Jest to styl salsy tańczony na Kubie; rożni się od salsy liniowej tym, iż partnerzy w większości figur chodzą wokół siebie. Obroty są stosunkowo wolne, ale dynamiczne a salsero ma okazję nacieszyć się pięknem swojej partnerki. Taniec ten jest bardzo żywiołowy z wieloma kombinacjami ale także z zabawą i flirtem. Zajęcia w parach.

Ladies Styling

Zajęcia dla pań, na których uczymy się zmysłowego i eleganckiego poruszania się po parkiecie. Pracujemy nad ruchem ciała oraz poznajemy różne triki salsowe, aby taniec był bardziej interesujący i seksowny.

Move Your Body

Zajęcia dla wszystkich którzy pragną skupić się na ćwiczeniu poszczególnych partii ciała. Poprzez różnorodne ćwiczenia uczymy się panować nad mięśniami, powodować aby nasz ruch był zarazem płynny lecz i dynamiczny. Dzięki tym zajęciom twoje ciało stanie się elastyczne a wszystkie ruchy bardziej świadome.

Jakich figur uczą się poszczególne grupy zaawansowania?