Oferta dla firm

Sprawimy, że Państwa impreza będzie niezapomnianym przeżyciem. Zabierzemy Państwa w gorące, roztańczone klimaty Wysp Karaibskich. Z nami każda impreza może wyglądać jak karnawał w Rio!
Dzięki dużemu doświadczeniu w występach publicznych oraz pasji do tańca i kultury Ameryki Łacińskiej, jesteśmy w stanie zagwarantować atmosferę prawdziwych hawańskich nocy.

Pokazy tańca

Możemy Państwu zaoferować następujące pokazy taneczne, spośród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie:

 1. La Pantera – układ choreograficzny na jedną parę trwający ok. 5 minut.
  Pokaz składający się z dwóch części: 1 część utrzymana w stylu lat ’50, deszczowej ulicy i romantycznego spaceru. 2 część – dynamiczna choreografia do szybkiej muzyki z filmu “Różowa Pantera”, gdzie motywem przewodnim jest… Różowa Pantera i Inspektor Clouseau.
 2. Con Dos – pokaz tańca jednego partnera z dwiema partnerkami, trwający 3 minuty.
  Utrzymany w stylu latynoskich klimatów oraz rywalizacji dwóch kobiet o jednego mężczyznę.
 3. Jestem w pracy – choreografia na 2 lub więcej par, trwająca 3:25 minuty.
  Utrzymana w konwencji biznesowej – garnitury, eleganckie spodnie a do tego cekiny i szczypta humoru wywołują uśmiech na twarzach widzów; średnie tempo muzyki, taniec synchroniczny a na koniec skomplikowane elementy ruedy – tańca w kole ze zmianą partnerek.

Nauka tańca

Prowadzimy regularne kursy taneczne na różnych poziomach zaawansowania, SalsaMania oferuje warsztaty taneczne poza Wrocławiem. Byliśmy już zapraszani do Bolesławca, Środy Śląskiej, Oławy i Wałbrzycha.
Naszymi klientami byli między innymi: firma “Impel”, dla pracowników której organizowaliśmy cotygodniowe warsztaty oraz “Policealne Studium PROMOCJA”, którego studenci tańczą z nami w ramach zajęć wychowania fizycznego.

DJ Konferansjer

 

Zespół muzyczny

Jeśli chcieliby Państwo wzbogacić występy o muzykę na żywo, współpracujemy z dwoma zespołami muzyków, którym bliskie są dźwięki nie tylko salsy, ale też latino i jazz:

 • SalsaSoundSystem – projekt Adriana Ciechanowskiego i Jacka Zameckiego.
  Do przygotowanych podkładów muzycznych, panowie grają i śpiewają na żywo. Projekt miał swoją premierę w Jazz Club Rura na początku października 2008. Od tego czasu odbywał się tam regularnie i cieszył dużym zainteresowaniem ze względu na swoją oryginalność.
 • Trio “LOCO” - w składzie Adrien Ciechanowski (piano), Wojtek Bergander (bass), Wojtek Buliński (perkusja), proponujące latin jazz na żywo jako dodatkową atrakcję wieczoru.